BiH Forum • Najveći forum na netu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BiH Forum • Najveći forum na netu

Vijesti, Sport, Savjetovalište, Moderne tehnologije, Zabava, Nauka i Edukacija ...
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Djevojke...groznoo!!!!! :S:S

Go down 
5 posters
AutorPoruka
Vista
Administrator
Administrator
Vista


Popularnost : 106
Datum rođenja : 1987-03-02
Registrovan : 2009-12-10
Godina : 37
Mjesto/Lokacija : Bosna i Hercegovina

Djevojke...groznoo!!!!! :S:S Empty
KomentarNaslov komentara: Djevojke...groznoo!!!!! :S:S   Djevojke...groznoo!!!!! :S:S EmptySat Dec 12, 2009 3:24 pm

Jel vas nervira kada čujete da djevojka psuje..

ok sad da opsuje onak jebemti i to al da nekome opsuje mamu il tak nesh ili čak boga da psuje.....što stvarno nemogu da izostavim...

ali čest je slučaj da čujem kako djevojke psuju nekome mater ili fameliju....i kad to čujem kao jbmti mamu.....ili jbmti fameliju.........ponekad a i često se zapitam i uvijek ostanem uskraćen za odgovor na pitanje: Čime ćete vi jebat fakat me to zanima

a pored tog dijela sa čime ćete?? ponekad sagledam situaciju i kontam da je to "neotesano" i uopšte nije lijepo čuti curu kako psuje...

imao sam jedan primjer kada sam išao u srednju imao sam prijatelja u kojeg se zaljubila djevojka iz 4 raz. -tekstilka
ali on nije htjeo da bude snjom jer je ona tako psovala i ostalim osobama: mame famelije i sve ostalo.....i njemu je bilo krivo zašto se neko kao ona zaljubio u njega??

i sad nesh kontam šta vi mislite o tom ženskom psovanju...i da li imamo isto mišljenje
Na vrh Go down
ipe
Administrator
Administrator
ipe


Popularnost : 77
Registrovan : 2009-12-11
Mjesto/Lokacija : BiH • Brijesnica Mala

Djevojke...groznoo!!!!! :S:S Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Djevojke...groznoo!!!!! :S:S   Djevojke...groznoo!!!!! :S:S EmptySun Dec 13, 2009 5:24 am

ja licno nemogu na podnesem kada cujem da djevojka psuje.....
Na vrh Go down
Vista
Administrator
Administrator
Vista


Popularnost : 106
Datum rođenja : 1987-03-02
Registrovan : 2009-12-10
Godina : 37
Mjesto/Lokacija : Bosna i Hercegovina

Djevojke...groznoo!!!!! :S:S Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Djevojke...groznoo!!!!! :S:S   Djevojke...groznoo!!!!! :S:S EmptySun Dec 13, 2009 8:41 am

Ni ja al et nekultura je nadmasila sve sto se moglo nadmasiti........za 2-3 godine počet će one nas da siluju kako je krenulo

:pink:
Na vrh Go down
emina:)
Novi član
Novi član
avatar


Popularnost : 2
Datum rođenja : 1995-06-17
Registrovan : 2009-12-12
Godina : 28
Mjesto/Lokacija : DOBOJ ISTOK,STANIC RIJEKA,BIH

Djevojke...groznoo!!!!! :S:S Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Djevojke...groznoo!!!!! :S:S   Djevojke...groznoo!!!!! :S:S EmptySun Dec 13, 2009 9:09 am

Vista (citat):
Ni ja al et nekultura je nadmasila sve sto se moglo nadmasiti........za 2-3 godine počet će one nas da siluju kako je krenulo

:pink:

nema nista gore od vulgarizama...najgore je kada cura opsuje boga...to mrzim cutii....ja kada me neko naljutii...ocu opsovati ali neko malu sitnicu......a za to silovanje nebih bas rekla..... lol!
Na vrh Go down
Vista
Administrator
Administrator
Vista


Popularnost : 106
Datum rođenja : 1987-03-02
Registrovan : 2009-12-10
Godina : 37
Mjesto/Lokacija : Bosna i Hercegovina

Djevojke...groznoo!!!!! :S:S Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Djevojke...groznoo!!!!! :S:S   Djevojke...groznoo!!!!! :S:S EmptySun Dec 13, 2009 9:26 am

emina:) (citat):
Vista (citat):
Ni ja al et nekultura je nadmasila sve sto se moglo nadmasiti........za 2-3 godine počet će one nas da siluju kako je krenulo

:pink:

nema nista gore od vulgarizama...najgore je kada cura opsuje boga...to mrzim cutii....ja kada me neko naljutii...ocu opsovati ali neko malu sitnicu......a za to silovanje nebih bas rekla..... lol!

ma šalim se ja ovo za silovanje hehe.......nego stvarno kako je krenulo ponašanje nekih cura koje ovakk sretnem dnevno i u školi i javno stvarno nije za pohvalu kako se ponašaju a pogotovo kad čujem opsuje boga ufffff mogao bih joj šamarčinu svezatttttt jednu

angry
Na vrh Go down
Gost
Gost
avatar



Djevojke...groznoo!!!!! :S:S Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Djevojke...groznoo!!!!! :S:S   Djevojke...groznoo!!!!! :S:S EmptySun Dec 13, 2009 11:01 am

Ma upravu si covjece ovo kako je krenulo....hmmm....nezz nece na dobro... cheesy
Na vrh Go down
ipe
Administrator
Administrator
ipe


Popularnost : 77
Registrovan : 2009-12-11
Mjesto/Lokacija : BiH • Brijesnica Mala

Djevojke...groznoo!!!!! :S:S Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Djevojke...groznoo!!!!! :S:S   Djevojke...groznoo!!!!! :S:S EmptySun Dec 13, 2009 11:58 am

cure koje psuju,nisu svjesne koliko su glupeeee.........
Na vrh Go down
Vista
Administrator
Administrator
Vista


Popularnost : 106
Datum rođenja : 1987-03-02
Registrovan : 2009-12-10
Godina : 37
Mjesto/Lokacija : Bosna i Hercegovina

Djevojke...groznoo!!!!! :S:S Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Djevojke...groznoo!!!!! :S:S   Djevojke...groznoo!!!!! :S:S EmptyMon Dec 14, 2009 4:19 pm

ipe (citat):
cure koje psuju,nisu svjesne koliko su glupeeee.........

i Bezobrazne a zamisli još da izađeš s curom u neki kafić i ona nesh opsuje...i svi gledaju u vas i smiju vam se ....ja bih u zemlju propao cheesy
Na vrh Go down
LooD DeEčKo
Novi član
Novi član
LooD DeEčKo


Popularnost : 9
Datum rođenja : 1994-06-15
Registrovan : 2009-12-13
Godina : 29
Mjesto/Lokacija : Brijesnica

Djevojke...groznoo!!!!! :S:S Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Djevojke...groznoo!!!!! :S:S   Djevojke...groznoo!!!!! :S:S EmptyWed Dec 16, 2009 1:39 pm

Jbt pa ako je neka cura tako nekulturna to uopste nije cure.....to je ku*ka..heheh..
jbt ali kad vidim da cura pusi..stavio bi joj onu cigaru tamo gdje prdi....heheha..al stwarno nevalja muskarca vidjet da pusi a kamoli curu..... lol!
Na vrh Go down
Vista
Administrator
Administrator
Vista


Popularnost : 106
Datum rođenja : 1987-03-02
Registrovan : 2009-12-10
Godina : 37
Mjesto/Lokacija : Bosna i Hercegovina

Djevojke...groznoo!!!!! :S:S Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Djevojke...groznoo!!!!! :S:S   Djevojke...groznoo!!!!! :S:S EmptyWed Dec 16, 2009 3:17 pm

LooD DeEčKo (citat):
Jbt pa ako je neka cura tako nekulturna to uopste nije cure.....to je ku*ka..heheh..
jbt ali kad vidim da cura pusi..stavio bi joj onu cigaru tamo gdje prdi....heheha..al stwarno nevalja muskarca vidjet da pusi a kamoli curu..... lol!

Dobro argumenti dobri... hehe grin grin
Na vrh Go down
gashoo
Novi član
Novi član
gashoo


Popularnost : 1
Datum rođenja : 1988-06-15
Registrovan : 2009-12-16
Godina : 35
Mjesto/Lokacija : lukavac

Djevojke...groznoo!!!!! :S:S Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Djevojke...groznoo!!!!! :S:S   Djevojke...groznoo!!!!! :S:S EmptyWed Dec 16, 2009 4:29 pm

emina:) (citat):
Vista (citat):
Ni ja al et nekultura je nadmasila sve sto se moglo nadmasiti........za 2-3 godine počet će one nas da siluju kako je krenulo

:pink:

nema nista gore od vulgarizama...najgore je kada cura opsuje boga...to mrzim cutii....ja kada me neko naljutii...ocu opsovati ali neko malu sitnicu......a za to silovanje nebih bas rekla..... lol!

svasta ce nama doc pa i to silovanje svasta se desava danas. a sta nam dolazi u buduce vrijeme samo bog zna
Na vrh Go down
Sponsored content





Djevojke...groznoo!!!!! :S:S Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Djevojke...groznoo!!!!! :S:S   Djevojke...groznoo!!!!! :S:S Empty

Na vrh Go down
 
Djevojke...groznoo!!!!! :S:S
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
BiH Forum • Najveći forum na netu :: Društveni život :: Ljubav, veze i sex-
Idi na: