BiH Forum • Najveći forum na netu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BiH Forum • Najveći forum na netu

Vijesti, Sport, Savjetovalište, Moderne tehnologije, Zabava, Nauka i Edukacija ...
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 kakvu muziku slusate??

Go down 
2 posters
AutorPoruka
ipe
Administrator
Administrator
ipe


Popularnost : 77
Registrovan : 2009-12-11
Mjesto/Lokacija : BiH • Brijesnica Mala

kakvu muziku slusate?? Empty
KomentarNaslov komentara: kakvu muziku slusate??   kakvu muziku slusate?? EmptySun Dec 13, 2009 12:51 pm

sta vi slusate,imateli sta protiv rocka,narodnjaka,zabavnjaka,sevdaha.
sta se na našim prostorima naj više slusa,mnogi se furaju na današnju novokonponovanu muziku...
KAKVA JE MUZIKA DANAS U TRENDU????
Na vrh Go down
Gost
Gost
avatar



kakvu muziku slusate?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: kakvu muziku slusate??   kakvu muziku slusate?? EmptySun Dec 13, 2009 1:18 pm

izvorna... lol! ...ma salim se naravno...rock and roll i techno nista ne zamijeni... smiley
Na vrh Go down
Vista
Administrator
Administrator
Vista


Popularnost : 106
Datum rođenja : 1987-03-02
Registrovan : 2009-12-10
Godina : 37
Mjesto/Lokacija : Bosna i Hercegovina

kakvu muziku slusate?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: kakvu muziku slusate??   kakvu muziku slusate?? EmptySun Dec 13, 2009 2:52 pm

Ima u profilu opcija da označiš sta slušaš al ev kad me navlačiš:

ja kad upalim komp prvo sto radim je desni klik na folder muzika, pa opciju Play in Kantaris MP i šta stigne

lol!
Na vrh Go down
Gost
Gost
avatar



kakvu muziku slusate?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: kakvu muziku slusate??   kakvu muziku slusate?? EmptySun Dec 13, 2009 2:57 pm

znam ja da ima to da se oznaci ali ne gleda svako moj profil pa sam to stavio ovdje onako radi reda nek se zna.... :pink:
Na vrh Go down
ipe
Administrator
Administrator
ipe


Popularnost : 77
Registrovan : 2009-12-11
Mjesto/Lokacija : BiH • Brijesnica Mala

kakvu muziku slusate?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: kakvu muziku slusate??   kakvu muziku slusate?? EmptySun Dec 13, 2009 4:18 pm

dobro je neka se zna da ima nekog reda....
Na vrh Go down
Gost
Gost
avatar



kakvu muziku slusate?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: kakvu muziku slusate??   kakvu muziku slusate?? EmptyMon Dec 14, 2009 4:31 am

tako je...tema je o muzici...a gdje je muzika.. kakvu muziku slusate?? 996824 kakvu muziku slusate?? 996824 ...hehe
Na vrh Go down
Vista
Administrator
Administrator
Vista


Popularnost : 106
Datum rođenja : 1987-03-02
Registrovan : 2009-12-10
Godina : 37
Mjesto/Lokacija : Bosna i Hercegovina

kakvu muziku slusate?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: kakvu muziku slusate??   kakvu muziku slusate?? EmptyMon Dec 14, 2009 4:40 pm

E najbolji link za skidanje muzike je www.downloadmuzika.com al se morate registrovat al nea veze to je za mene najjednostavniji sajt za skidanje muzike grin grin
Na vrh Go down
Sponsored content





kakvu muziku slusate?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: kakvu muziku slusate??   kakvu muziku slusate?? Empty

Na vrh Go down
 
kakvu muziku slusate??
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
BiH Forum • Najveći forum na netu :: Kultura i Zabava :: Muzika-
Idi na: