BiH Forum • Najveći forum na netu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BiH Forum • Najveći forum na netu

Vijesti, Sport, Savjetovalište, Moderne tehnologije, Zabava, Nauka i Edukacija ...
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu..

Go down 
4 posters
AutorPoruka
Gost
Gost
avatar



Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu.. Empty
KomentarNaslov komentara: Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu..   Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu.. EmptySun Dec 13, 2009 1:03 pm

Koji je to sport koji najvise volimo
Na vrh Go down
Gost
Gost
avatar



Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu..   Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu.. EmptySun Dec 13, 2009 1:04 pm

ima tu mnogo dobrih sportova ali svi cemo se sloziti da je to football...
Na vrh Go down
ipe
Administrator
Administrator
ipe


Popularnost : 77
Registrovan : 2009-12-11
Mjesto/Lokacija : BiH • Brijesnica Mala

Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu..   Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu.. EmptySun Dec 13, 2009 1:08 pm

svako ima određen sport kojim se bavi,cjenim to.....
al fudbal je fudbal.... lol!
Na vrh Go down
Vista
Administrator
Administrator
Vista


Popularnost : 106
Datum rođenja : 1987-03-02
Registrovan : 2009-12-10
Godina : 37
Mjesto/Lokacija : Bosna i Hercegovina

Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu..   Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu.. EmptySun Dec 13, 2009 1:12 pm

Malnereko šta me zaboli za fudbal haha smiley smiley


Za mene je najbolji sport parkour i nema drugog lol!
Na vrh Go down
Gost
Gost
avatar



Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu..   Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu.. EmptySun Dec 13, 2009 1:15 pm

a mogao si nam reci sta te zaboli... lol! :DD:
Na vrh Go down
Vista
Administrator
Administrator
Vista


Popularnost : 106
Datum rođenja : 1987-03-02
Registrovan : 2009-12-10
Godina : 37
Mjesto/Lokacija : Bosna i Hercegovina

Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu..   Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu.. EmptySun Dec 13, 2009 2:30 pm

Mirzet Ahmetović (citat):
a mogao si nam reci sta te zaboli... lol! :DD:

Hahahahahaa nasmija me cheesy cheesy


ma neću zabranjeno je koristiti taj kodeks rijeći....msm ja napravio pravilnik pa da ga prvi nepoštujem heheheheheh
Na vrh Go down
Gost
Gost
avatar



Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu..   Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu.. EmptySun Dec 13, 2009 2:35 pm

e taj sam odgovor cekao... :O: ...da vidim jelll ga ti postujes posto si ga i pisaooo....SVAKA CAST... :pink:
Na vrh Go down
ipe
Administrator
Administrator
ipe


Popularnost : 77
Registrovan : 2009-12-11
Mjesto/Lokacija : BiH • Brijesnica Mala

Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu..   Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu.. EmptySun Dec 13, 2009 4:00 pm

dobro je za sada je svako upoznati sa pravilima.....hehehe
Na vrh Go down
Vista
Administrator
Administrator
Vista


Popularnost : 106
Datum rođenja : 1987-03-02
Registrovan : 2009-12-10
Godina : 37
Mjesto/Lokacija : Bosna i Hercegovina

Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu..   Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu.. EmptySun Dec 13, 2009 4:19 pm

ipe (citat):
dobro je za sada je svako upoznati sa pravilima.....hehehe

Ma ima ih i što neće da čitaju pravila ali nea veze.......svaka greška jednostavno ban pa vi nemojte pročitat pravila


KOJA AKO VEĆ NISTE MOŽETE PROČITATI OVDJE


cheesy
Na vrh Go down
Gost
Gost
avatar



Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu..   Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu.. EmptyMon Dec 14, 2009 4:13 am

ma mi znamo "valjda"..sto je naj bitnije a ostali neka se malo potrude... lol!
Na vrh Go down
Vista
Administrator
Administrator
Vista


Popularnost : 106
Datum rođenja : 1987-03-02
Registrovan : 2009-12-10
Godina : 37
Mjesto/Lokacija : Bosna i Hercegovina

Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu..   Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu.. EmptyMon Dec 14, 2009 3:40 pm

Nisam ja odmah dobro vidio nalslov teme.... cheesy

Ja bih prije rekao da je nogomet najvažnija sporedna stvar a ne sport cool


Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu.. 352780
Na vrh Go down
LooD DeEčKo
Novi član
Novi član
LooD DeEčKo


Popularnost : 9
Datum rođenja : 1994-06-15
Registrovan : 2009-12-13
Godina : 29
Mjesto/Lokacija : Brijesnica

Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu..   Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu.. EmptyTue Dec 15, 2009 11:08 am

[b][i]jeste vi jeb... zafrkani likovi...heheheh....kako ste mi.....a kakav ba fudbal,parkour i ostali sportovi najbolje je boĆanje, heheh ono naŠŠŠŠŠŠ tongue
Na vrh Go down
Vista
Administrator
Administrator
Vista


Popularnost : 106
Datum rođenja : 1987-03-02
Registrovan : 2009-12-10
Godina : 37
Mjesto/Lokacija : Bosna i Hercegovina

Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu..   Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu.. EmptyTue Dec 15, 2009 11:47 am

LooD DeEčKo (citat):
[b][i]jeste vi jeb... zafrkani likovi...heheheh....kako ste mi.....a kakav ba fudbal,parkour i ostali sportovi najbolje je boĆanje, heheh ono naŠŠŠŠŠŠ tongue

Haha....oćo lud ko i uvijek.....pozitiva naravno nemoj dase ko za...bava pa da misli sta wrong da ga ban angry

Salim se ja malo od dragosti danas dobio četvorku u scuola pa mi drago Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu.. 211520
Na vrh Go down
LooD DeEčKo
Novi član
Novi član
LooD DeEčKo


Popularnost : 9
Datum rođenja : 1994-06-15
Registrovan : 2009-12-13
Godina : 29
Mjesto/Lokacija : Brijesnica

Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu..   Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu.. EmptyTue Dec 15, 2009 12:13 pm

[b][i]Cujj to bas i ti mozess dobit sta iznad dvice HAHAHAHAHAHhAHAH.....shala mala....iz cega matereti da nije iz vjeronauke il je iz tjelesnog hahaha...[b][i]
Na vrh Go down
Vista
Administrator
Administrator
Vista


Popularnost : 106
Datum rođenja : 1987-03-02
Registrovan : 2009-12-10
Godina : 37
Mjesto/Lokacija : Bosna i Hercegovina

Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu..   Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu.. EmptyTue Dec 15, 2009 1:31 pm

LooD DeEčKo (citat):
[b][i]Cujj to bas i ti mozess dobit sta iznad dvice HAHAHAHAHAHhAHAH.....shala mala....iz cega matereti da nije iz vjeronauke il je iz tjelesnog hahaha...[b][i]

Nije ba danas cijeli dan praksa onaa Zlata....pa bila neka zanimljiva lekcija o skladištenju žitarica....HAHA jest i zanimljivo xD....al et naucio svee pa dobio

rolleyes rolleyes
Na vrh Go down
Gost
Gost
avatar



Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu..   Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu.. EmptyTue Dec 15, 2009 1:36 pm

svaka cast covjece...to je za pohvalit...ajmo pittt...hehe,,, Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu.. 996824 Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu.. 996824
Na vrh Go down
LooD DeEčKo
Novi član
Novi član
LooD DeEčKo


Popularnost : 9
Datum rođenja : 1994-06-15
Registrovan : 2009-12-13
Godina : 29
Mjesto/Lokacija : Brijesnica

Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu..   Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu.. EmptyTue Dec 15, 2009 1:38 pm

jbt ti bi samo pio..heheheh.......
Na vrh Go down
Gost
Gost
avatar



Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu..   Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu.. EmptyTue Dec 15, 2009 2:02 pm

ma sta ti je ba...to ja nako...ja ne pijem... grin
Na vrh Go down
Vista
Administrator
Administrator
Vista


Popularnost : 106
Datum rođenja : 1987-03-02
Registrovan : 2009-12-10
Godina : 37
Mjesto/Lokacija : Bosna i Hercegovina

Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu..   Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu.. EmptyWed Dec 16, 2009 3:09 pm

Mirzet Ahmetović (citat):
e taj sam odgovor cekao... :O: ...da vidim jelll ga ti postujes posto si ga i pisaooo....SVAKA CAST... :pink:

Pa naravno da postujem cheesy
Na vrh Go down
belkacha
Novi član
Novi član
belkacha


Popularnost : 3
Datum rođenja : 1990-03-28
Registrovan : 2009-12-12
Godina : 34
Mjesto/Lokacija : Miricina

Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu..   Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu.. EmptyThu Jan 07, 2010 4:04 am

Fudbal bez dvoumljenja...jeste se raspricali...2 stvari u zivotu muskarca 1:Žene 2:Fudbal nezzz zasto pitate lipsrelased
Na vrh Go down
Sponsored content





Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu..   Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu.. Empty

Na vrh Go down
 
Svi znamo da je sport nasa glavna sporedna stvar na svijetu..
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
BiH Forum • Najveći forum na netu :: Društveni život :: Muški forum-
Idi na: